Folia carbon na samochód

Chcesz, żeby Twoje auto wyróżniało się na ulicy? Myślisz, że tuning samochodu jest dla Ciebie nieosiągalny, ze względu na swoją wysoką cenę? Jesteś w błędzie. Dostępna w naszym sklepie folia karbonowa zapewni doskonały i innowacyjny efekt wizualny. Dzięki folii carbon Twój pojazd będzie się wyróżniał oryginalnym wyglądem na ulicy.

W naszym asortymencie znajdziesz jedne z najlepszych folii carbon dostępnych na rynku. Mogą one posłużyć Ci do zmiany koloru nadwozia Twojego auta, przyciemnienia niektórych jego elementów, lecz także do ochrony karoserii.
Charakteryzują się elegancką trójwymiarową strukturą i występują w różnych kolorach. Folia carbon wyglądem i w dotyku przypomina osłonę z włókna węglowego, jest odporna na ścieranie, uderzenia oraz posiada certyfikat niepalności. Folia carbon posiada wiele zalet, a pomimo tego, jej cena jest przystępna. Do jej głównych cech należą:
• termo-plastyczność – nadaję się ona doskonale do oklejenia wszelkiego rodzaju powierzchni nie tylko na zewnątrz auto, ale i w środku;
• odporność – folia karbonowa nie zniszczy się pod wpływem czynników atmosferycznych, takich jak słońce, deszcz czy mróz. Jest również odporna na różnego rodzaju środki czyszczące, smary, paliwa, a nawet sól drogową;
• prezencja – trójwymiarowy wzór folii carbon, efektownie załamuje promienie światła, co do złudzenia wyglądem przypomina prawdziwe włókna węglowe.

Folia carbon na samochód – czy to skomplikowane?

Oklejanie samochodu folią carbonową nie jest trudne, ale żeby efekt był spektakularny, warto udać się z tym do specjalisty. Cena takiej usługi nie jest wygórowana, za to efekt jest powalający. Folia jest samoprzylepna, wystarczy ją podgrzać i ona tak naprawdę sama oblewa oklejany element. Folia carbon najczęściej wykorzystywana jest do oklejania maski, drzwi lub dachu. Jednak z powodzeniem możesz ją wykorzystać również we wnętrzu Twojego samochodu, oklejając folią karbonową deskę rozdzielczą. Sprawdza się ona także do ozdabiania felg samochodowych, nadając im nietuzinkowy design. Jeśli zdecydujesz się na oklejenie trudno dostępnych miejsc, lepiej skorzystaj z pomocy osoby z doświadczeniem.

Folia carbon nie tylko do oklejania samochodu.

Karbonową folię z powodzeniem możesz wykorzystać także w swoim domu. Nadasz w ten sposób przedmiotom codziennego użytku nowoczesny i unikalny design. Folią carbon możesz ozdobić urządzenia elektroniczne, takie jak obudowa komputera stacjonarnego lub laptopa, lampkę stojącą na biurku, pada do gier czy nawet telefon. Oprócz tego folia karbonowa idealnie nadaję się do odświeżenia starych mebli, półek, szafek, drzwi lub armatury. Możesz nią także okleić ściany w pokoju i cieszyć się oryginalnym wyglądem pomieszczenia. Folia carbon cechuje się dużą wszechstronnością, więc tak naprawdę w jej wykorzystaniu ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Nie zastanawiaj się, wybierz kolor folii carbon, który Ci odpowiada i zmień wygląd nie tylko swojego samochodu, ale także swojego mieszkania. Opisywaną folie znajdziesz na: https://motos.pl/c/1/folie-3m-di-noc-folie-samochodowe.html