Folia 3M na samochód

Co to jest folia 3M?

Folie samochodowe 3M znajdują zastosowanie w oklejaniu zarówno wnętrza auta, jak i samochodu na zewnątrz. Odznaczają się specyficzną strukturą lub szczotkowanym aluminium, co pozwala uzyskać pożądane efekty. Folia 3M do oklejania samochodów musi być odporna na ścieranie, uderzenia oraz posiadać certyfikat niepalności. Wybierając taki produkt, warto zwrócić uwagę na dobrą jakość i wytrzymałość.
Folia samochodowa 3M to produkt o zaawansowanej technologii, który służy do oklejania pojazdów. Wyróżnia się doskonałym dopasowaniem do podłoża oraz łatwością w aplikacji. Co ciekawe, folia tego rodzaju posiada również warstwę ochronną, która ma za zadanie zabezpieczać błyszczące kolory. Postawić możesz na folię typowo ochronną lub pozwalającą na zmianę koloru auta. Jako właściciel pojazdu masz wiele opcji do wyboru, z których warto wybrać trwałość i dobrą jakość.

Folia 3M samochodowa

Folia 3M na samochód może być stosowana na każdej powierzchni lakierowanej samochodu:
• boczne lusterka,
• klapa bagażnika,
• szyby samochodowe,
• opuszczany dach.

Produkt tego typu posiada specjalną warstwę kleju z technologią kanalikową, co zapewnia łatwe zamontowanie folii 3M bez ryzyka powstawania nieestetycznych pęcherzyków powietrza. Z pewnością nawet najbardziej wymagający kierowca znajdzie coś dla siebie, gdyż producenci prześcigają się w ciekawych ofertach. Przekonaj się już dziś, że folia 3M ma szereg zalet i odznacza się efektywnością oraz wytrzymałością.

Jak oklejać za pomocą folii 3M?

Oklejenia samochodu folią 3M rozpoczyna się od przygotowania samochodu. Konieczne jest usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, co dokonasz z pomocą środków czyszczących. Kolejnym etapem jest zadbanie o odpowiednie narzędzia do pracy, co pozwoli sprawnie wykonać zadanie. Efektowne oklejanie auta musi odbywać się starannie i uważnie, tak aby uzyskać pożądane efekty. Przydadzą się Tobie noże, miękkie rękawiczki do aplikowania folii 3M, magnesy, jak i rakle (przyrządy do dociskania folii). Nie zapominaj o odpowiedniej temperaturze, jaka powinna panować w pomieszczeniu. Najlepszą opcją jest ok. 21-23 stopnie Celsjusza, co pozwoli materiałowi dobrze przylegać do powłoki lakierniczej.

Ile kosztuje oklejenie samochodu folią 3m?

Bardzo często konieczne jest skorzystanie z pomocy specjalisty w przypadku fachowego oklejania auta folią 3M. Koszt oklejenia jest zależny od tego, jak dużą powierzchnię wybierzesz i jaką folię 3M zakupisz. Pamiętaj o tym, że pomoc profesjonalistów może być nieoceniona zwłaszcza wtedy, gdy nie do końca wiesz, jak zabrać się do samodzielnego oklejania pojazdu. Wybierz produkty doskonałej jakości, które spełnią Twoje potrzeby. Unikalne folie 3M różnego typu cieszą się sporym uznaniem na rynku. Zostały one stworzone w oparciu o innowacyjne technologie i z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. W przypadku wątpliwości skorzystać możesz z pomocy doradcy. Folia 3M do oklejania samochodów szybko została doceniona przez właścicieli aut, którzy z pewnością pragną zadbać o estetykę i ochronę samochodu